پیوندها

برگزاری جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان با ریاست استاندار
مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین: فرودگاه کشاورزی قزوین را برای کمک به صادرات استان فعال می کنیم .
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین، جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان روز چهارشنبه به ریاست محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین و با حضور علیخانی مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران، پیله فروش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین  ، افضلی رئیس سازمان صمت قزوین، زین آبادی مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری، بارگاهی مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری ، افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، بخشنده رئیس اتاق بازرگانی قزوین، خورگامی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین ، عبدیان رئیس اتحادیه صادر کنندگان قزوین و مدیران دستگاههای اجرایی عضو کارگروه در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزار شد.
مهدی حاجی خانی در این جلسه اظهارداشت: با توجه به ظرفیت استان قزوین در حوزه های مختلف می توانیم میزان صادرات کنونی را تا دو برابر افزایش دهیم.
مشاور استاندار قزوین افزود: با توجه به اساسنامه سازمان همیاری شهرداری های استان، این سازمان می تواند در حوزه صادرات نیز ورود کند و در حوزه بازرگانی فعالیت های هدفمندی را اجرا کند که در این راستا افتتاح صندوق ضمانت صادرات در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین یادآورشد: همکاران فعال در سازمان همیاری دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده اند و در هفته های آتی نیز دوره های توجیهی برای بازرگانان و صادرکنندگان برگزار خواهد شد که امیدواریم دستاوردهای خوبی برای فعالان اقتصادی داشته باشد.

حاجی خانی تصریح کرد: با تاکید ریاست محترم جمهور در سفر به استان قزوین و همچنین پیگیری استاندار محترم قزوین با جدیت پیگیر راه اندازی و فعال کردن فرودگاه کشاورزی قزوین هستیم تا از این ظرفیت نیز در زمینه صادرات برخوردار شویم. 

وی اظهارداشت: با توجه به ایجاد زیرساخت های مورد نیاز، در آینده نزدیک با آغاز فعالیت فرودگاه کشاورزی استان امیدواریم صادرکنندگان بتوانند بخشی از صادرات خود را با استفاده از این فرودگاه انجام دهند.

حاجی خانی آمادگی سازمان همیاری برای کمک به صادرکنندگان استان در عرصه های مختلف را اعلام کرد.


پس از اتمام جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان ، دفتر صندوق ضمانت صادرات قزوین در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی قزوین افتتاح گردید.

چهارشنبه 29 تير 1401
14:07:17




کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.