پیوندها

پنجاه و چهارمین جلسه شورای سازمان همیاری استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، با ریاست مهدی رجحانی معاون عمرانی استاندار و رئیس هیات مدیره سازمان همیاری، محسن اسماعیلی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، مهدی حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری و شهرداران استان قزوین پنجاه و چهارمین جلسه شورای سازمان همیاری در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار گردید.

مدیر عامل سازمان همیاری در این جلسه ضمن ارائه گزارش از صورت های مالی و عملکرد سازمان در سال گذشته گفت: اهداف و برنامه های سازمان پیشرفت های چشمگیری داشته که این امر با رهنمود های استاندار محترم، حمایت های معاون عمرانی استاندار و شهرداران استان تحقق یافته است.


حاجی خانی با ابراز امیدواری از این روند ادامه داد: با توجه به اینکه شهرداری های استان سهامداران سازمان همیاری می باشند، تعامل و همکاری شهرداری ها باعث تحول و پویایی بیشتر این سازمان خواهد شد.

همچنین در این جلسه معاون استاندار قزوین با تاکید بر همکاری و همراهی  شهرداری های استان با سازمان همیاری گفت: این سازمان در سال گذشته فعالیت های شاخصی در ارائه خدمات به شهرداری ها داشته و در این راستا نیاز به حمایت بیشتر شهرداری ها است.

وی همچنین بابت راه اندازی پروژه شهرهوشمند و انجام کلیه خدمات شهری هوشمند توسط سامانه صفا رایانه که با همکاری سازمان همیاری و شهرداری ها صورت گرفته است تشکر کرد. و از سایر شهرداری ها نیز دعودت نمود تا از امکانات موجود در راستای ارائه خدمات به مردم استفاده کنند.

رجحانی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی شهرداران افزود: استفاده از ظرفیت های متنوع سازمان از جمله هوشمندی سازی شهرها، معرفی توانمدی های شهری و هویت بخشی به آنها، استفاده از تکنولوژی های مدرن مدیریتی و... می تواند مدیران مجموعه شهری را در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان یاری نماید.

در این جلسه ضمن تصویب صورت های مالی سازمان توسط شورای سازمان، تعدادی از شهرداران با بیان مشکلات موجود در اداره شهرهای خود خواستار کمک و اتخاذ تدابیر لازم برای حل این مسائل شدند.


شنبه 28 مرداد 1402
18:46:01
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.