پیوندها

پنجاه و پنجمین جلسه شورای سازمان همیاری استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، با ریاست مهدی رجحانی معاون عمرانی استاندار و رئیس هیات مدیره سازمان همیاری و با حضور محسن اسماعیلی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و دبیر شورای سازمان، مهدی حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری و شهرداران استان قزوین پنجاه و پنجمین جلسه شورای سازمان همیاری در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار گردید.


مدیر عامل سازمان همیاری در این جلسه ضمن ارائه گزارش بودجه پیشنهادی سال 1403 وعملکرد سازمان  گفت: سازمان همیاری در چند سال اخیر روند رو به رشدی در تمامی زمینه داشته است که از شاخص ترین فعالیت های انجام شده آن می توان به  اخذ زمین از اداره مسکن و شهرسازی جهت احداث ساختمان جدید سازمان همیاری و همچنین از ساخت و بهره برداری واحد های تجاری شهرک مهرگان، وصول مطالبات و پرداخت بدهی های سازمان اشاره کرد.

 

حاجی خانی با ابراز امیدواری از روند پیشرفت سازمان همیاری ادامه داد: سازمان همیاری زمانی می تواند کمک رسان شهرداری ها استان باشد که این تعامل و همکاری متقابل و دوطرفه باشد .

وی در پایان بخشی از اهداف آتی سازمان  شامل : اجرای طرح ممیزی شهرداریها، جذب سرمایه گذار در پروژه زرشک و کامان، اجرای پروژه های پیمانکاری بصورت مستقیم توسط شرکت طرح و توسعه همیاری، خرید زمین به منظور گسترش نمایشگاه بین المللی استان قزوین، احداث ساختمان اداری واقع در پونک و پیگیری و خرید زمین منطقه نمونه گردشگری آبگرم  به منظور جذب سرمایه گذار را تشریح کرد.

در این نشست رحجانی معاون عمرانی استاندار قزوین در ابتدا خواستار همراهی و فراهم نمودن تمامی بستر های شهری جهت برگزاری انتخابات پرشور و همچنین تشویق مردم جهت حضور پررنگ در عرصه انتخابات پیش رو شد.

وی در این جلسه با تاکید بر همکاری و همراهی  شهرداری های استان با سازمان همیاری گفت: این سازمان در سال های گذشته فعالیت های قابل قبولی  در ارائه خدمات به شهرداری ها داشته و در جهت ادامه این روند  نیاز به حمایت بیشتر شهرداری ها است.

رحجانی در جهت هم افزایی بیشتر بین شهرداریهای و سازمان همیاری پیشنهاد برگزاری جشنواره ویژه شهرداریها و دهیاری ها استان با همکاری سازمان همیاری با محوریت خلاقیت و ایده های نو شد.

رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری  با اشاره به مباحث و مشکلات مطرح شده از سوی شهرداران افزود: سازمان همیاری می تواند در زمینه طراحی و احداث سایت های گردشگری با توجه به ظرفیت های هر منطقه، برگزاری همایش و جلسات ماهانه با حضور میهمانان و کارشناسان متخصص، رایزنی جهت دریافت تسهیلات ویژه بابت پروژه های شهرداری ها و... به شهرداری های استان در حل مسائل و مشکلات کمک و آنها را در رسیدن به اهداف خود یاری نماید.

در پایان جلسه، بودجه پیشنهادی سال 1403 سازمان همیاری توسط شورای این سازمان به تصویب رسید و همچنین جناب آقای یحیی رحیم لو به مدت یک سال به عنوان بازرس داخلی سازمان همیاری انتخاب شد.


يكشنبه 29 بهمن 1402
19:16:17
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.